Skip to main content
Looperverse

Live Badder 2G: Candy Chrome

ConcentratesHybridCandy

$12.99per gram

$25.99 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

26% below the $17.50/g median of 7 stores' badder, 1.5–3 g. The middle half run $14.10–$22.49/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 7 stores' badder at 1.5–3 g (16 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
0% above its 30-day median. $23.99–$25.99 observed, 8 price checks
Candy
$17.00/g median across 9 listings at 6 stores, middle half $13.24–$27.00/g
Share on X

Opens Looperverse in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Badder · from the listing title

Price history

Tracked since Sep 8, 20268 checksNow $25.99
$24$25$26Sep 8Sep 24

Candy at other stores

$16.00–$39.99 per gramEvery Candy listing
  1. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Candy Fumes$40.00$16.00/g
  2. Kache ShopPremium Live Badder – Hood Candy, Size: – 3.5g$60.00$17.14/g
  3. CryspApple Candy | Live Resin | Sugar – 2g$39.99$20.00/g
  4. Black Tie CBDTHCA TEMPLE BALL (HASH) – CANDY GAS – 1g$39.99$39.99/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.