Skip to main content
Black Tie CBD

THCA TEMPLE BALL (HASH) — CANDY GAS — 1g

ConcentratesHybridCandy

$39.99per gram

$39.99 product total for 1g; shipping calculated by vendor; before tax

60% above the $24.99/g median of 7 stores' hash, under 1.5 g. The middle half run $19.49–$27.99/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 7 stores' hash at under 1.5 g (34 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Candy
$17.00/g median across 9 listings at 6 stores, middle half $13.24–$27.00/g
Share on X

Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Hash · from the listing title

Candy at other stores

$12.99–$20.00 per gramEvery Candy listing
  1. LooperverseLive Badder 2G: Candy Chrome$25.99$12.99/g
  2. Kache ShopPremium Live Badder – Hood Candy, Size: – 2g$35.00$17.50/g
  3. CryspApple Candy | Live Resin | Sugar – 2g$39.99$20.00/g
How this comparison was built

3 concentrate listings · 2g–2g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.