Rainbow Snowman THCa Flower — 14g
$9.29per gram
$130.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax
30% above the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (395 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Rainbow
- $5.71/g median across 16 listings at 9 stores, middle half $4.57–$8.61/g
Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Cultivation
- Indoor · from vendor data
- Tier, as listed
- Premium · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Rainbow at other stores
- Smoke KindRainbow Sherbet - 28 Grams - Hybrid$75.00$2.68/g
- Kache ShopPremium Light Assist Flower – Cadillac Rainbow, Size: – 14g$70.00$5.00/g
- Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Rainbow Gas$159.99$5.71/g
- Flow GardensCadillac Rainbow – 7g (1/4 oz)$210.00$7.50/g
How this comparison was built
4 flower listings · 7g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







