Skip to main content
Carolina Hemp Cafe

Green Crack THCA Flower — Top Shelf — 1 oz

FlowerHybridGreen Crack

$9.29per gram

$260.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Green Crack
$7.21/g median across 12 listings at 7 stores, middle half $4.61–$8.04/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated
Cultivation
Indoor · from vendor data
Tier, as listed
Premium · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Green Crack at other stores

$2.50–$6.79 per gramEvery Green Crack listing
  1. Smoke KindGreen Crack - Minis - 28 Grams - Sativa$70.00$2.50/g
  2. BaysmokesMixLight Greenhouse THCa Flower – 14g – Green Crack$54.99$3.93/g
  3. Super Greens HempGreen Crack THCa Flower Ounce – 1 oz$170.00$6.07/g
  4. Bloomz HempTHCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Green Crack$189.99$6.79/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.