White Boy Cookies THCa Flower — Elite AAA — 14g
$7.14per gram
$100.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax
At the median for 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (395 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Last 30 days
- Steady at $100.00 for 30 days, 4 price checks
- Cookies
- $5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Cookies at other stores
- Super Greens HempGarlic Cookies THCA Flower | 28 Grams – 1 oz$60.00$2.14/g
- Smoke KindGood Day - Garlic Cookies - 14 Grams - Indica$78.00$5.57/g
- Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 1 oz$220.00$7.86/g
- Bloomz HempTHCA Moonrocks – 7g, Flavor: Tropical Cookies$83.99$12.00/g
How this comparison was built
4 flower listings · 7g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







