Skip to main content
Super Greens Hemp

Gelato THCa Flower — 3.5g

FlowerHybridGelato

$10.00per gram

$35.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

1% above the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gelato
$3.84/g median across 27 listings at 9 stores, middle half $2.68–$7.07/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from vendor data
Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Gelato at other stores

$3.57–$13.56 per gramEvery Gelato listing
  1. BaysmokesGreenhouse THCa Flower – 7g – Gelato$24.99$3.57/g
  2. Flow GardensGelato Cake – 28g (1 oz)$65.00$9.29/g
  3. Cheef BotanicalsGelato THCa Flower – 7g – Gelato – Individual$94.95$13.56/g
How this comparison was built

3 flower listings · 7.0g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.