Greenhouse THCa Flower — 7g — Gelato
$3.57per gram
$24.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax
61% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Gelato
- $3.84/g median across 27 listings at 9 stores, middle half $2.68–$7.07/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Cultivation
- Greenhouse · from the listing title
- Tier, as listed
- Budget · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Gelato at other stores
- Smoke KindMochi Gelato - Minis - 14 Grams - Indica$40.00$2.86/g
- Top Cola TnWhite Gelato (Indoor) – 14g$99.00$7.07/g
- Flow GardensGelato Cake – 28g (1 oz)$65.00$9.29/g
- Super Greens HempGelato THCa Flower – 14g$130.00$9.29/g
How this comparison was built
4 flower listings · 7.0g–14g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







