Skip to main content
Simply Mary

Papaya Cake Rosin — 2g

ConcentratesHybridPapaya

$75.00per gram

$149.99 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 85.6% THCa

FESA Labs, tested 13 months ago

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell rosin, 1.5–3 g.

Papaya
$42.39/g median across 19 listings at 12 stores, middle half $33.75–$56.82/g
Share on X

Opens Simply Mary in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
5 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
FESA LabsProduct report; current batch not confirmed · Tested over a year ago

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Rosin · from the listing title

Lab results

Tested by
FESA Labs
Test date
Aug 21, 2025, over a year old
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
85.65%
Total THC
75.30%

Papaya at other stores

$11.66–$35.00 per gramEvery Papaya listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Papaya Punch$34.99$11.66/g
  2. Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Purple Papaya x Blue Berriez x AZ-11 (I/I/I)$50.00$25.00/g
  3. Dream4delivery1G Habit Exotics THC-A Live Rosin – Papaya$30.00$30.00/g
  4. SnapDragon HempTHCA Live Hash Rosin – Papaya – 1g$35.00$35.00/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1g–3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.

More from Simply Mary

More concentrates listings