Skip to main content
Call Me THCa

Afghan THCA Temple Ball Hash — choose quantity

ConcentratesHybridAfghan

$24.99listed

$24.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Afghan
$19.00/g median across 4 listings at 3 stores, middle half $17.00–$24.29/g
Share on X

Opens Call Me THCa in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Concentrate type
Hash · from the listing title

Afghan at other stores

$12.35–$29.17 per gramEvery Afghan listing
  1. Boston Hemp IncBoston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 1 oz$349.99$12.35/g
  2. THCA Small BudsDank Dynasty Afghan Hash – 50g$799.99$16.00/g
  3. Black Tie CBDTHCA AFGHAN HASH – 1 Case (6 Grams)$174.99$29.17/g
How this comparison was built

3 concentrate listings · 6g–50g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.

More from Call Me THCa

More concentrates listings