Skip to main content
Carolina Hemp Cafe

Wholesale Top Shelf Collection — THCA Flower — Multi-Strain Selection — Blue Dream — 30.09% — 1 lb

FlowerHybridBlue Dream

$1365.00listed

$1365.00 product total for 1 lb; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $5120.00, 73% lower

Blue Dream
$8.57/g median across 35 listings at 15 stores, middle half $4.04–$11.26/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Blue Dream at other stores

$2.68–$6.00 per gramEvery Blue Dream listing
  1. Smoke KindLITTLES BRAND - Blue Dream - Littles - 28 Grams - Sativa$75.00$2.68/g
  2. Black Tie CBDBLUE DREAM (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS$89.99$3.17/g
  3. Twentyfive Hour FarmsBlue Dream THCa Flower – 1 oz$89.99$3.21/g
  4. Bloomz HempTHCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Blue Dream$167.99$6.00/g
How this comparison was built

4 flower listings · 28g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.