Skip to main content
THCa Hempire

Wax Sugar Runtz 85.43%

ConcentratesHybridRuntz

$850.00listed

$850.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Runtz
$25.00/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $17.50–$33.16/g
Share on X

Opens THCa Hempire in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Concentrate type
Sugar · from the listing title

Runtz at other stores

$7.14–$16.00 per gramEvery Runtz listing
  1. RosslynJungle Runtz (Live Resin Badder) – 1 oz$200.00$7.14/g
  2. Southern Harvest HempOil Reserve - 🔥Live Resin🔥 DROP - 4 new strains! – 5g Grape Pop (live resin)$49.99$10.00/g
  3. Super Greens HempTHCa Sugar Diamonds – 3.5 G – Runtz$50.00$14.29/g
  4. CryspBanana Runtz | Live Resin | Badder – 5g$79.99$16.00/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 3.5g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.