Skip to main content
Top Cola Tn

White Gelato (Indoor) — 14g

FlowerHybridGelato

$7.07per gram

$99.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

1% below the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (395 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gelato
$3.84/g median across 27 listings at 9 stores, middle half $2.68–$7.07/g
Share on X

Opens Top Cola Tn in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Gelato at other stores

$1.43–$2.68 per gramEvery Gelato listing
  1. Smoke KindKIND - Berry Gelato - Minis - 28 Grams - Indica$40.00$1.43/g
  2. Super Greens HempGelato THCA Flower | 28 Grams – 1 oz$65.00$2.32/g
  3. BaysmokesGreenhouse THCa Flower – 28g – Gelato$69.99$2.50/g
  4. Deep Gap HempGelato #47 – 1 oz$75.00$2.68/g
How this comparison was built

4 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.