Gorilla Glue Strain THCA Flower — 3.5g
$14.27per gram
$49.95 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 30.2% THCa
PharmLabs, test date not stated
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
44% above the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Gorilla Glue
- $8.79/g median across 20 listings at 9 stores, middle half $2.40–$14.27/g
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- PharmLabsProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab results
- Tested by
- PharmLabs
- Test date
- not stated
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
Gorilla Glue at other stores
- THCA Small BudsGorilla Glue THCA Flower – 7g$15.99$2.28/g
- Smoke KindKIND - Gorilla Glue - Indoor - 4 Grams - Hybrid$35.00$8.75/g
- BaysmokesGorilla Glue – THCa Flower – 7g$69.99$10.00/g
- Bloomz HempTHCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Gorilla Glue$87.99$12.57/g
How this comparison was built
4 flower listings · 4g–7g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







