Skip to main content
Smoke Kind

KIND — Gorilla Glue — Indoor — 4 Grams — Hybrid

FlowerHybridGorilla Glue

$8.75per gram

$35.00 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax

11% below the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $35.00 for 30 days, 4 price checks
Gorilla Glue
$8.79/g median across 20 listings at 9 stores, middle half $2.40–$14.27/g
Share on X

Opens Smoke Kind in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $35.00

No package-price changes in the recorded history.

Gorilla Glue at other stores

$2.28–$14.27 per gramEvery Gorilla Glue listing
  1. THCA Small BudsGorilla Glue THCA Flower – 7g$15.99$2.28/g
  2. BaysmokesGorilla Glue – THCa Flower – 7g$69.99$10.00/g
  3. Bloomz HempTHCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Gorilla Glue$87.99$12.57/g
  4. BudpopGorilla Glue Strain THCA Flower – 3.5g$49.95$14.27/g
How this comparison was built

4 flower listings · 3.5g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.