Skip to main content
Baysmokes

Gorilla Glue — THCa Flower — 7g

FlowerHybridGorilla Glue

$10.00per gram

$69.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

8% above the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gorilla Glue
$8.79/g median across 20 listings at 9 stores, middle half $2.40–$14.27/g
Share on X

Opens Baysmokes in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Gorilla Glue at other stores

$2.00–$14.27 per gramEvery Gorilla Glue listing
  1. THCA Small BudsGorilla Glue THCA Flower – 14g$27.99$2.00/g
  2. Smoke KindKIND - Gorilla Glue - Indoor - 14 Grams - Hybrid$95.00$6.79/g
  3. Bloomz HempTHCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Gorilla Glue$87.99$12.57/g
  4. BudpopGorilla Glue Strain THCA Flower – 3.5g$49.95$14.27/g
How this comparison was built

4 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.