Ounce Deals THCa Flower — Jet Fuel
$65.00listed
$65.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
- Jet Fuel
- $4.24/g median across 12 listings at 6 stores, middle half $2.36–$6.79/g
Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Cultivation
- Greenhouse · from vendor data
Jet Fuel at other stores
$1.96–$10.00 per gramEvery Jet Fuel listing
- Smoke KindJet Fuel Gelato - Minis - 28 Grams - Indica – 1 oz$55.00$1.96/g
- Lucky ElkJet Fuel Gelato · Greenhouse THCa Flower – 1 oz$180.00$6.43/g
- Mr Hemp FlowerJet Fuel THCa Flower (Hybrid) – 7g$70.00$10.00/g
How this comparison was built
3 flower listings · 7g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Super Greens Hemp
More flower listings
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
Pineapple Upside Down Cake · Greenhouse THCa Flower – 7g$6.86/g$48.00 · 7g







