Skip to main content
Mr Hemp Flower

Jet Fuel THCa Flower (Hybrid) — 7g

FlowerHybridJet Fuel

$10.00per gram

$70.00 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

8% above the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (434 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Jet Fuel
$4.24/g median across 12 listings at 6 stores, middle half $2.36–$6.79/g
Share on X

Opens Mr Hemp Flower in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Jet Fuel at other stores

$2.86–$6.86 per gramEvery Jet Fuel listing
  1. Smoke KindJet Fuel Gelato - Minis - 14 Grams - Indica$40.00$2.86/g
  2. Lucky ElkJet Fuel Gelato · Greenhouse THCa Flower – 14g$96.00$6.86/g
How this comparison was built

2 flower listings · 14.0g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.