Skip to main content
Holy City Farms

Blueberry Pancake — 8 gr

FlowerHybridBlueberry

$8.12per gram

$64.95 product total for 8g; shipping calculated by vendor; before tax

12% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Blueberry
$4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
Share on X

Opens Holy City Farms in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Aug 15, 20262 checksNow $64.95

No package-price changes in the recorded history.

Blueberry at other stores

$3.57–$7.14 per gramEvery Blueberry listing
  1. Plain JaneBlueberry Skittlez - THCA Flower – 14g$50.00$3.57/g
  2. Smoke KindKIND - Blueberry Lemon Bars - Indoor - 14 Grams - Hybrid$55.00$3.93/g
  3. Black Tie CBDBLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower – 7g$49.99$7.14/g
How this comparison was built

3 flower listings · 7g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.