KIND — Blueberry Lemon Bars — Indoor — 14 Grams — Hybrid
$3.93per gram
$55.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 15.3% THCa
Reported on the linked COA, lab not identified
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
45% below the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.11/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (396 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Blueberry
- $4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Lab not identifiedProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Cultivation
- Indoor · from the listing title
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab results
- Tested by
- a lab we could not verify
- Test date
- not stated
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
Blueberry at other stores
- Holy City FarmsClearance – Blueberry – Type 3 – Clearance, Size: 8 gr$19.98$2.50/g
- Plain JaneBlueberry Skittlez - THCA Flower – 14g$50.00$3.57/g
- Black Tie CBDBLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower – 7g$49.99$7.14/g
How this comparison was built
3 flower listings · 7g–14g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







