Skip to main content
Super Greens Hemp

Glitter Bomb THCa Flower — 3.5g

FlowerHybridGlitter Bomb

$11.43per gram

$40.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

16% above the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Glitter Bomb
$7.43/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $4.98–$8.04/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Tier, as listed
Exotic · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Glitter Bomb at other stores

$7.14–$8.57 per gramEvery Glitter Bomb listing
  1. Tesoro HempGlitter Bomb - Premium THCa Flower – 3.5g$25.00$7.14/g
  2. Ounce Of HopeGlitter Bomb Strain, 26.5% THCa Flower – 7g$60.00$8.57/g
How this comparison was built

2 flower listings · 3.5g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.