Skip to main content
Ounce Of Hope

Glitter Bomb Strain, 26.5% THCa Flower — 7g

FlowerHybridGlitter Bomb

$8.57per gram

$60.00 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 22.0% THCa

Badger Labs, tested 2 months ago

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

7% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Glitter Bomb
$7.43/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $4.98–$8.04/g
Share on X

Opens Ounce Of Hope in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
Badger LabsProduct report; current batch not confirmed · Tested 68 days ago

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
Badger Labs
Test date
Jul 23, 2026
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
21.97%
CBD
24.81%

Price history

Tracked since Sep 10, 20262 checksNow $60.00

No package-price changes in the recorded history.

Glitter Bomb at other stores

$7.14–$9.29 per gramEvery Glitter Bomb listing
  1. Tesoro HempGlitter Bomb - Premium THCa Flower – 3.5g$25.00$7.14/g
  2. Super Greens HempGlitter Bomb THCa Flower – 14g$130.00$9.29/g
How this comparison was built

2 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.