Smoke Kind — past listings
370 products we have tracked from Smoke Kind that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outPUR VYB - 2G THCa Live Resin Gorilla Glue - Indica
Concentrates
Last seen at $40.00 · $20.00/g
Sep 30, 2026
Sold outApple Banana Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/4 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outApple Banana Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outApple Banana Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/2 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
Sold outMaui Wowie - 14 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $2.50/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Grape Cream Cake Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Grape Cream Cake Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 30, 2026
Sold outBlue Runtz Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Grape Cream Cake Indoor - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
Sold outBlue Runtz Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outBlue Runtz Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
Sold out300MG Yummy Gummy D9 – Peach
Edibles
Last seen at $27.00
Sep 30, 2026
Sold outRuntz Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
Sold outPuffaroo - Blueberry Headband - 28 Grams - Hybrid
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $1.61/g
Sep 30, 2026
Sold outRuntz Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Pineapple Express Indoor - Bulk - Sativa – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Banana Runtz Indoor Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sherbet & Haze Indoor - Bulk - Sativa – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sherbet & Haze Indoor - Bulk - Sativa – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $2.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sherbet & Haze Indoor - Bulk - Sativa – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $625.00 · $2.76/g
Sep 30, 2026
Sold outPuffaroo - Maui Wowie - 28 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $80.00 · $2.86/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Key Lime Pie Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Key Lime Pie Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1/2 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Key Lime Pie Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1/4 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outKIND - Frozen Peaches - Minis - 28 Grams - Hybrid
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Jet Fuel Gelato Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $2.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Jet Fuel Gelato Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
Sold outSkyward - Lemon Cherry Gelato - Micros - 28 Grams - Indica
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $1.61/g
Sep 30, 2026
Sold outForbidden Fruit Minis - Bulk Minis - Indica – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outIlluminati Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
Sold outForbidden Fruit Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outIlluminati Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $575.00 · $2.54/g
Sep 30, 2026
Sold outIlluminati Indoor - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1100.00 · $2.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Super Candy Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/4 Pound Minis (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cat Piss Indoor - Bulk - Sativa – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cat Piss Indoor - Bulk - Sativa – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $1.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cat Piss Indoor - Bulk - Sativa – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Super Candy Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $275.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Super Candy Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $500.00 · $1.10/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Berry Zkittles Littles - Bulk Littles - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Berry Zkittles Littles - Bulk Littles - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $1.10/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Froot By The Foot Indoor - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Froot By The Foot Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Froot By The Foot Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 30, 2026
Sold outBruce Banner - 28 Grams - Hybrid – Default option value
THCA Flower
Last seen at $75.00 · $2.68/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Churro - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outZoapz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $0.66/g
Sep 30, 2026
Sold outZoapz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $0.77/g
Sep 30, 2026