Smoke Kind — past listings
370 products we have tracked from Smoke Kind that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outFruity Pebbles OG Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $2.87/g
Sep 30, 2026
Sold outFruity Pebbles OG Indoor - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
Sold outFruity Pebbles OG Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $625.00 · $2.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Kush Mintz - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 21, 2026
- Sold out
Blue Punch - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 21, 2026
- Sold out
Blue Dream Minis - Bulk Minis - Sativa – 1 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 21, 2026
- Sold out
Pink Certz - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 21, 2026
Sold outPremium Hash Bar – 100g Bar
Concentrates
Last seen at $300.00 · $3.00/g
Sep 21, 2026
- Sold out
Zoapz Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $2.43/g
Sep 21, 2026
- Sold out
Gastro Bomb Littles - Bulk Littles - Indica – 1 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $0.99/g
Sep 21, 2026
- Sold out
Platinum Berry Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $625.00 · $2.76/g
Sep 21, 2026
Sold outSuper Lemon Haze Indoor - Bulk - Sativa – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 21, 2026
- Sold out
Gelato Kush - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 20, 2026
- Sold out
God's Gift - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $0.99/g
Sep 20, 2026
- Sold out
Northern Lights - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $0.66/g
Sep 20, 2026
- Sold out
Oreoz - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 20, 2026
- Sold out
Halle Berry - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 18, 2026
Sold outPineapple Express - 14 Grams Littles - Sativa
THCA Flower
Last seen at $30.00 · $2.14/g
Sep 17, 2026
- Sold out
Sour Tangie Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 17, 2026
- Sold out
Grape Cream Cake Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 17, 2026
- Sold out
Cheetah Piss - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 16, 2026
- Sold out
Gastro Bomb Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $625.00 · $2.76/g
Sep 16, 2026
- Sold out
Elite Boutique Exotics Cotton Kandy Faygo - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $3.97/g
Sep 15, 2026
- Sold out
Elite Boutique Exotics Cherry Poppers - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $3.97/g
Sep 15, 2026
- Sold out
Elite Boutique Exotics A5 Wagyu - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $3.97/g
Sep 15, 2026
- Sold out
Cheetah Piss Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 15, 2026
- Sold out
Banana Runtz Indoor Littles - Bulk Littles - Hybrid – 1/2 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 15, 2026
- Sold out
Cheetah Piss Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 14, 2026
- Sold out
Banjo Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do not Apply
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 14, 2026
- Sold out
Thin Mint Cookies - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 14, 2026
- Sold out
Black Ice Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 12, 2026
Sold outCandy Gas Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $800.00 · $1.76/g
Sep 11, 2026
Sold outJungle Gelato - 28 Grams - Indica
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $1.61/g
Sep 10, 2026
- Sold out
White Widow Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 9, 2026