Smoke Kind — past listings
370 products we have tracked from Smoke Kind that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
- Sold out
Pave Pop Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Pave Pop Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Bruce Banner Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/4 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Galactic Runtz Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $3.09/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Galactic Runtz Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Galactic Runtz Indoor - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1300.00 · $2.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Lemon Cherry Gelato Indoor Mediums - Bulk - Indica – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Lemon Cherry Gelato Indoor Mediums - Bulk - Indica – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 30, 2026
Sold outGastro Bomb Littles - Bulk Littles - Indica – 1/4 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outGastro Bomb Littles - Bulk Littles - Indica – 1/2 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outGastro Bomb Littles - Bulk Littles - Indica – 1 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Blue Lobster Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $425.00 · $1.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Blue Lobster Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $800.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Platinum Berry Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sherbet Cookies Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $1.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Jet Fuel Gelato x Peach Rings - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Jet Fuel Gelato x Peach Rings - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Jet Fuel Gelato x Peach Rings - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outKIND - Pink Runtz Indoor - Micro - 28 Grams - Hybrid
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $1.61/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Guava Lato Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Guava Lato Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $2.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Guava Lato Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $625.00 · $2.76/g
Sep 30, 2026
Sold outKIND - Blue Dream - Micros - 28 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $1.61/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Blueberry Belts Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 30, 2026
Sold outPuffaroo - Pineapple Express - 28 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $80.00 · $2.86/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Khalifa Kush Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 30, 2026
Sold outIlluminati Indoor Littles - Bulk Littles - Indica – 1/4 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Banana Runtz Indoor Littles - Bulk Littles - Hybrid – 1/4 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Banana Runtz Indoor Littles - Bulk Littles - Hybrid – 1 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Banana Runtz Indoor Littles - Bulk Littles - Hybrid – 1/2 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Thin Mint Cookies - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Thin Mint Cookies - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Super Lemon Haze Indoor - Bulk - Sativa – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Thin Mint Cookies - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Obama Runtz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Red Velvet Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1100.00 · $2.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Red Velvet Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Red Velvet Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $575.00 · $2.54/g
Sep 30, 2026
Sold outHalle Berry Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $0.66/g
Sep 30, 2026
Sold outHalle Berry Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $0.77/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Halle Berry - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Halle Berry - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Super Boof Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Super Boof Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1100.00 · $2.43/g
Sep 30, 2026
Sold outSour Tangie Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Super Boof Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $575.00 · $2.54/g
Sep 30, 2026
Sold outSour Tangie Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outSour Tangie Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026