Smoke Kind — past listings
370 products we have tracked from Smoke Kind that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
- Sold out
Zkittles x Mochi - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
Sold outKey Lime Jack - 14 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $56.00 · $4.00/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Blackberry Kush - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Blackberry Kush - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Blackberry Kush - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Elite Boutique Exotics Cotton Kandy Faygo - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1500.00 · $3.31/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gelato 41 Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $625.00 · $2.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gelato 41 Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gary Payton Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gary Payton Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Runtz - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Runtz - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outOreoz - Indoor - 14 Grams - Hybrid
THCA Flower
Last seen at $60.00 · $4.29/g
Sep 30, 2026
Sold outElite Boutique Exotics - Cotton Kandy Faygo - 14 Grams - Hybrid
THCA Flower
Last seen at $95.00 · $6.79/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cheetah Piss - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cheetah Piss - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cheetah Piss - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $1.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
God's Gift - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $1.10/g
Sep 30, 2026
- Sold out
God's Gift - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Red Velvet - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $750.00 · $1.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Red Velvet - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cheetah Piss Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/4 Pound Minis (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cheetah Piss Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Lato Pop - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Pop Rocks - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $425.00 · $1.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gastro Bomb Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $2.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
White Widow Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $3.09/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gastro Bomb Indoor - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Pave Pop - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $800.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
White Widow Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 30, 2026
Sold outCandy Gas Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $800.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
Sold outCandy Gas Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $425.00 · $1.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cheetah Piss Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cheetah Piss Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cheetah Piss Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
Sold outBlack Ice - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
Sold outBlack Ice - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outBlack Ice - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Banjo Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do not Apply
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Jenny Kush - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Banjo Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1 Pound Mediums (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Black Cherry Cookies - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Banjo Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Black Cherry Cookies - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $500.00 · $1.10/g
Sep 30, 2026
Sold outGary Cherry Indoor Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Black Cherry Cookies - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $275.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
Sold outGary Cherry Indoor Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
Sold outGary Cherry Indoor Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 30, 2026