Smoke Kind — past listings
370 products we have tracked from Smoke Kind that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
- Sold out
Lemon Kush - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outGelato Kush Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Durban Sweetz - Bulk - Sativa – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
Sold outGreen Crack - 14 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $2.86/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Godfather OG - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Blueberry Zkittlez Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $3.31/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Watermelon Runtz - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Birthday Cake Minis - Bulk Minis - Indica – 1 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Sherbet - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Italian Ice Cream Cookies - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Italian Ice Cream Cookies - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Sherbet - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
La Kush Cake - Bulk- Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
Sold outJager Sour Diesel - 14 Grams - Hybrid
THCA Flower
Last seen at $50.00 · $3.57/g
Sep 30, 2026
- Sold out
UK Cheese - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
UK Cheese - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
UK Cheese - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Red Runtz Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Red Runtz Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $575.00 · $2.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Glitterati Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Glitterati Indoor - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $425.00 · $1.87/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Glitterati Indoor - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $800.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Peanut Butter Souffle Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Jack Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Jack Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $625.00 · $2.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Jack Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $2.87/g
Sep 30, 2026
Sold outGary Cherry Minis - Bulk Minis- Indica – 1/2 Pound Littles (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $275.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Chem Dawg Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $0.77/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Chem Dawg Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $0.66/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Truffle - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Truffle - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Truffle - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outWhite Nerds Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
Sold outWhite Nerds Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
Sold outKIND - Pineapple Express - 14 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $2.50/g
Sep 30, 2026
Sold outTrop Cherry - 14 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $3.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Toad Venom Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $3.09/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Toad Venom Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Biscotti Cake Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1050.00 · $2.31/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Biscotti Cake Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $2.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Citrus Skunk Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1100.00 · $2.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Hindu Minis - Bulk Minis - Indica – 1 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Hindu Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
CheeseCake 41- Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
CheeseCake 41- Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Velvet Cherries Indoor Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
Sold outGorilla Glue - 14 Grams - Hybrid
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $2.86/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Velvet Cherries Indoor Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 30, 2026