Smoke Kind — past listings
370 products we have tracked from Smoke Kind that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outGarlic Cookies Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1150.00 · $2.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
White Gushers - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Hashburger - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
White Gushers - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Hashburger - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Hashburger - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sunset Sherbet Minis - Bulk Minis - Indica – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
White Runtz - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sunset Sherbet Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $275.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Lemon Cherry Gelato Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1/4 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Lemon Cherry Gelato Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gelato Kush - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Jager Sour Diesel - Bulk - Sativa – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $1.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gelato Kush - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outHashburger Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outHashburger Minis - Bulk Minis - Indica – 1 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
Sold outPremium Hash Bar – 50g Bar
Concentrates
Last seen at $175.00 · $3.50/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Zoapz Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $275.00 · $2.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Zoapz Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $2.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Heir Heads - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outGranddaddy Purple - Minis - 28 Grams - Indica
THCA Flower
Last seen at $65.00 · $2.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Heir Heads - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Heir Heads - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Maui Wowie - Bulk - Sativa – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sugar Cookies Minis - Bulk Minis - Indica – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sour Apple - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Sour Apple - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Lambs Bread - Bulk - Sativa – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Lambs Bread - Bulk - Sativa – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Churro - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $275.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Churro - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $500.00 · $1.10/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gumbo - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
Sold outBerry White - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
Sold outBerry White - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Chem Dawg - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Elmer's Glue Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gastro Bomb - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Chem Dawg - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cereal Milk - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cereal Milk - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cereal Milk - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Gelato 41 - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cookie Fuel Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Purple Hindu Indoor - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Platinum Berry - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Cookie Fuel Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $1.10/g
Sep 30, 2026
- Sold out
Platinum Berry - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 30, 2026
Sold outGelato Kush Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 30, 2026