Smoke Kind — past listings
345 products we have tracked from Smoke Kind that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
- Sold out
Gorilla Glue Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/4 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Pinnacle Mintz - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Pinnacle Mintz - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Pinnacle Mintz - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Kush Mintz - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Kush Mintz - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Peanut Butter Souffle Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Blueberry Pancakes Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Blueberry Pancakes Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Double Runtz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Double Runtz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Double Runtz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Jungle Gelato Minis - Bulk Minis - Indica – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $300.00 · $0.66/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Jungle Gelato Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $0.77/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Oreoz - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Oreoz - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Durban Mintz - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Purple Punch Minis - Bulk Minis - Indica – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
Sold outWhite Nerds Mediums - Bulk Mediums - Hybrid – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $500.00 · $1.10/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Citrus Kush - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Nuclear Zkittlez Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $3.31/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Ice Cream Cake - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Ice Cream Cake - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Ice Cream Cake - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 28, 2026
Sold outBoutique Exotics Minis - Uncle Snoop - 28 Grams - Hybrid
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Obama Runtz - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $3.09/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Obama Runtz - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Galaxy OG - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Galaxy OG - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $1.65/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Galaxy OG - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Lemon Sherbs Minis - Bulk Minis - Indica – 1 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $450.00 · $0.99/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Lemon Cherry Gas Indoor - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $1200.00 · $2.65/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Lemon Sherbs Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $1.10/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Lemon Cherry Gas Indoor - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $2.87/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Lemon Cherry Gas Indoor - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $3.31/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Pink Certz - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Pink Certz - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Apple Banana Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Cookies and Cream - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $275.00 · $1.21/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Cookies and Cream - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $500.00 · $1.10/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Cookies and Cream - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Blue Punch Minis - Bulk Minis - Indica – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Animal Mintz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Papaya Runtz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Papaya Runtz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
Sold outBlueberry Muffins Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1 Pound Mediums (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Durban Poison - Bulk - Sativa – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
Sold outSpace Runtz Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026