Smoke Kind — past listings
345 products we have tracked from Smoke Kind that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outKIND - Granddaddy Purple - 14 Grams - Indica
THCA Flower
Last seen at $60.00 · $4.29/g
Sep 28, 2026
Sold outTrue OG - Minis - 28 Grams - Indica
THCA Flower
Last seen at $63.00 · $2.25/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Black Cherry Soda - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $750.00 · $1.65/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Guava Lato - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 28, 2026
Sold outBlueberry Muffin - 28 Grams - Indica
THCA Flower
Last seen at $72.00 · $2.57/g
Sep 28, 2026
Sold outMoonrocks 28 Grams
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Moonrocks - Bulk – 1/4 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $3.53/g
Sep 28, 2026
Sold outKIND - Blue Dream - 28 Grams - Sativa – 28 Grams
THCA Flower
Last seen at $85.00 · $3.04/g
Sep 28, 2026
Sold outPUR VYB - 2G THCa Live Resin - Strawberry Gelato (Sativa)
Concentrates
Last seen at $40.00 · $20.00/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Blueberry Syrup - Bulk - Indica – 1 Pound (Promo Codes Do Not Apply)
tinctures
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 28, 2026
Sold outKIND - Pineapple Express - Minis - 14 Grams - Sativa
THCA Flower
Last seen at $25.00 · $1.79/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Wedding Cake Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $1.65/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Wedding Cake Minis - Bulk Minis - Indica – 1/4 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Wedding Cake Minis - Bulk Minis - Indica – 1 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Sunset Sherbet - Bulk- Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $1.76/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Sunset Sherbet - Bulk- Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $1.65/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Berry Pop Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Berry Pop Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Berry Pop Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Uncle Snoop - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $3.09/g
Sep 28, 2026
Sold outPUR VYB - 2G THCa Live Resin - Gorilla Glue (Indica) – Gorilla Glue
Concentrates
Last seen at $40.00 · $20.00/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Gelato 33 Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1/2 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $0.99/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Gelato 33 Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Promo Codes Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $0.88/g
Sep 28, 2026
- Sold out
White Biscotti - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
Sold outBoutique Exotics Lemon Dior - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $3.09/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Jealousy - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Coffin Candy - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $3.09/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Boutique Exotics Coffin Candy - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $675.00 · $2.98/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Lemon Bar Minis - Bulk Minis - Sativa – 1/4 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
Sold outKIND - Bubba OG - 28 Grams - Indica
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $2.50/g
Sep 28, 2026
Sold outChocolate Diesel - Bulk - Sativa – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $800.00 · $1.76/g
Sep 28, 2026
- Sold out
SinMint Cookies Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
Sold outWarheads Indoor Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1/4 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $2.20/g
Sep 28, 2026
Sold outWarheads Indoor Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $900.00 · $1.98/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Modified Mintz Mediums - Bulk Mediums - Indica – 1 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
Sold outWarheads Indoor Mediums - Bulk Mediums - Sativa – 1/2 Pound Mediums (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $475.00 · $2.09/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Venom OG - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Peak 112 - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Peak 112 - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $350.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Peak 112 - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $1.43/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Jolly Ranchers - Bulk - Indica – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Jolly Ranchers - Bulk - Indica – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Jolly Ranchers - Bulk - Indica – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
White Nerds - Bulk - Hybrid – 1/4 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $175.00 · $1.54/g
Sep 28, 2026
- Sold out
White Nerds - Bulk - Hybrid – 1 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $600.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
White Nerds - Bulk - Hybrid – 1/2 Pound (Discounts Do Not Apply)
THCA Flower
Last seen at $325.00 · $1.43/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Grease Monkey - Bulk- Indica – 1/4 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $150.00 · $1.32/g
Sep 28, 2026
- Sold out
Grease Monkey - Bulk- Indica – 1 Pound (Discounts Do not Apply)
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $1.21/g
Sep 28, 2026