CannaCured — past listings
288 products we have tracked from CannaCured that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outSuper Boof – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 14, 2026
Sold outGrape Soda – Half OZ
Last seen at $75.00 · $5.29/g
Sep 13, 2026
Sold outLA Froze – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 13, 2026
Sold outZookies – QP (4 OZ)
Last seen at $565.00 · $4.98/g
Sep 13, 2026
Sold outSuper Cherry – 3.5G
Last seen at $30.00 · $8.57/g
Sep 12, 2026
Sold outBlueberry Soda Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 12, 2026
Sold outPlatinum Kush THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 12, 2026
Sold outCookies and Cream Minis – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 12, 2026
Sold outCookies and Cream Minis – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 12, 2026
Sold outSuper Mac – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 12, 2026
Sold outSuper Cherry – 3.5G
Last seen at $30.00 · $8.57/g
Sep 12, 2026
Sold outSuper Cherry – Half OZ
Last seen at $95.00 · $6.70/g
Sep 12, 2026
Sold outGushmintz – QP (4 OZ)
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 12, 2026
Sold outSuper Mac – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 11, 2026
Sold outSuper Mac – Half OZ
Last seen at $50.00 · $3.53/g
Sep 11, 2026
Sold outBlueberry Soda Minis – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 11, 2026
Sold outSuper Cherry – 7G
Last seen at $50.00 · $7.14/g
Sep 11, 2026
Sold outWhite Tangie Minis – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 11, 2026
Sold outBiscotti Runtz Live Resin THCA Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $45.00 · $45.00/g
Sep 11, 2026
Sold outBlueberry Soda Minis – 1 OZ
Last seen at $110.00 · $3.88/g
Sep 11, 2026
Sold outBlueberry Soda Minis – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 11, 2026
Sold outMonster Cookies – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 11, 2026
Sold outGrape Soda – QP (4 OZ)
Last seen at $540.00 · $4.76/g
Sep 11, 2026
Sold outGarlicane Minis – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 11, 2026
Sold outWhite Tangie Minis – 1 OZ
Last seen at $110.00 · $3.88/g
Sep 11, 2026
Sold outPlatinum Kush THCA Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 11, 2026
Sold outCookies and Cream Minis – Half OZ
Last seen at $45.00 · $3.17/g
Sep 11, 2026
Sold outSuper Boof – QP (4 OZ)
Last seen at $540.00 · $4.76/g
Sep 11, 2026
Sold outMonster Cookies – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 11, 2026
Sold outPurple Ice Water THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 11, 2026
Sold outBlue Dream – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 11, 2026
Sold outSuper Mac – 1 OZ
Last seen at $90.00 · $3.17/g
Sep 11, 2026
Sold outApple Tartz Live Rosin Rechargeable Vaporizer – Half Gram
Concentrates
Last seen at $35.00 · $70.00/g
Sep 11, 2026
Sold outMonster Cookies – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 11, 2026
Sold outSuper Cherry – 1 OZ
Last seen at $165.00 · $5.82/g
Sep 11, 2026
Sold outApple Tartz Live Rosin Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $55.00 · $55.00/g
Sep 10, 2026
Sold outBlue Dream – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 10, 2026
Sold outMonster Cookies – 1 OZ
Last seen at $140.00 · $4.94/g
Sep 10, 2026
Sold outMonster Cookies – Half OZ
Last seen at $75.00 · $5.29/g
Sep 10, 2026
Sold outPurple Ice Water THCA Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 10, 2026
Sold outBlack Cherry Gelato – 1 OZ
Last seen at $150.00 · $5.29/g
Sep 10, 2026
Sold outHBIC Live Rosin Rechargeable Vaporizer – Half Gram
Concentrates
Last seen at $35.00 · $70.00/g
Sep 9, 2026
Sold outGastro Pop – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 8, 2026
Sold outZonuts by Umami Seed Co – 1 OZ
seeds
Last seen at $190.00 · $6.70/g
Sep 8, 2026
Sold outShirley Temple – Half OZ
Last seen at $75.00 · $5.29/g
Sep 8, 2026
Sold outKhushmint Live Rosin Rechargeable Vaporizer – Half Gram
Concentrates
Last seen at $35.00 · $70.00/g
Sep 7, 2026
Sold outGastro Pop – Half OZ
Last seen at $75.00 · $5.29/g
Sep 7, 2026
Sold outTrop Cherry – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 7, 2026