CannaCured — past listings
287 products we have tracked from CannaCured that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outZ-Pie Minis – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 17, 2026
Sold outJack Herer Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 17, 2026
Sold outLilac Diesel – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 17, 2026
Sold outZookies – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 17, 2026
Sold outBlack Cherry Gelato – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 17, 2026
Sold outBlack Cherry Gelato – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 17, 2026
Sold outBlack Cherry Gelato – Half OZ
Last seen at $75.00 · $5.29/g
Sep 17, 2026
Sold outGastro Pop – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 17, 2026
Sold outGushmintz – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 17, 2026
Sold outGrape Bomb Live Resin THCA Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $45.00 · $45.00/g
Sep 17, 2026
Sold outLilac Diesel – Half OZ
Last seen at $45.00 · $3.17/g
Sep 17, 2026
Sold outPurple Ice Water THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 17, 2026
Sold outGelonade – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 16, 2026
Sold outPink Papaya Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 16, 2026
Sold outLA Froze – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 16, 2026
Sold outGushmintz – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 16, 2026
Sold outPink Papaya Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 16, 2026
Sold outZookies – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 16, 2026
Sold outPink Papaya Minis – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 15, 2026
Sold outZookies – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 15, 2026
Sold outGrape Soda – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 15, 2026
Sold outGushmintz – Half OZ
Last seen at $45.00 · $3.17/g
Sep 15, 2026
Sold outGushmintz – 1 OZ
Last seen at $80.00 · $2.82/g
Sep 15, 2026
Sold outGelonade – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 15, 2026
Sold outGrape Soda – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 15, 2026
Sold outLA Froze – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 15, 2026
Sold outPink Papaya Minis – 1 OZ
Last seen at $110.00 · $3.88/g
Sep 15, 2026
Sold outPink Papaya Minis – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 15, 2026
Sold outLA Froze – Half OZ
Last seen at $75.00 · $5.29/g
Sep 15, 2026
Sold outSuper Boof – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 14, 2026
Sold outZookies – Half OZ
Last seen at $75.00 · $5.29/g
Sep 14, 2026
Sold outLA Froze – 1 OZ
Last seen at $140.00 · $4.94/g
Sep 14, 2026
Sold outZookies – 1 OZ
Last seen at $145.00 · $5.11/g
Sep 14, 2026
Sold outSuper Boof – Half OZ
Last seen at $75.00 · $5.29/g
Sep 14, 2026
Sold outGelonade – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outGrape Soda – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 14, 2026
Sold outWhite Tangie Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 14, 2026
Sold outCookies and Cream Minis – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 14, 2026
Sold outSuper Boof – 1 OZ
Last seen at $140.00 · $4.94/g
Sep 14, 2026
Sold outGelonade – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 14, 2026
Sold outGelonade – 1 OZ
Last seen at $110.00 · $3.88/g
Sep 14, 2026
Sold outGrape Soda – 1 OZ
Last seen at $140.00 · $4.94/g
Sep 14, 2026
Sold outBlueberry Soda Minis – 3.5G
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 14, 2026
Sold outGarlicane Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 14, 2026
Sold outGarlicane Minis – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outWhite Tangie Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 14, 2026
Sold outWhite Tangie Minis – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outSuper Boof – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 14, 2026