CannaCured — past listings
288 products we have tracked from CannaCured that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outToronja Live Rosin Rechargeable Vaporizer – Half Gram
Concentrates
Last seen at $35.00 · $70.00/g
Sep 6, 2026
Sold outGastro Pop – 1 OZ
Last seen at $140.00 · $4.94/g
Sep 6, 2026
Sold outShirley Temple – 1 OZ
Last seen at $145.00 · $5.11/g
Sep 6, 2026
DelistedConnected Biscotti Minis – 1 OZ
Last seen at $20.00 · $0.71/g
Aug 2, 2026
DelistedConnected Biscotti Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Aug 2, 2026
DelistedMelted Strawberries Live Resin THCA Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $45.00 · $45.00/g
Aug 2, 2026
DelistedAlien Labs Zangria – 1 OZ
Last seen at $30.00 · $1.06/g
Aug 2, 2026
DelistedAlien Labs Zangria – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Aug 2, 2026
DelistedAlien Labs Zangria – Half OZ
Last seen at $30.00 · $2.12/g
Aug 2, 2026
DelistedBolo Runtz Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Aug 2, 2026
DelistedBolo Runtz Minis – 4 OZ
Last seen at $20.00 · $0.18/g
Aug 2, 2026
DelistedCandy Gas Live Resin THCA Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $45.00 · $45.00/g
Aug 2, 2026
DelistedConnected Gelato 41 Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Aug 2, 2026
DelistedConnected Zoap – 1 OZ
Last seen at $50.00 · $1.76/g
Aug 2, 2026
DelistedConnected Zoap – 3.5G
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Aug 2, 2026
DelistedWizard Trees Tidebanger Minis – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Aug 2, 2026
DelistedTropicana Cherry THCA Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Aug 2, 2026
DelistedTropicana Cherry THCA Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $13.33/g
Aug 2, 2026
DelistedTahoe OG THCA Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Jul 30, 2026
DelistedMules Milk 2g Hash Rosin Thumbprint Jar – 2G
Concentrates
Last seen at $90.00 · $45.00/g
Jul 28, 2026
DelistedTropicana Cherry Live Rosin Rechargeable Vaporizer – Half Gram
Concentrates
Last seen at $35.00 · $70.00/g
Jul 28, 2026
DelistedTropicana Cherry Live Rosin Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $35.00 · $35.00/g
Jul 28, 2026
DelistedGarlicane – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Jul 16, 2026
DelistedConnected Zoap – QP (4 OZ)
Last seen at $50.00 · $0.44/g
Jul 16, 2026
DelistedConnected Biscotti Minis – 7G
Last seen at $20.00 · $2.86/g
Jul 16, 2026
DelistedRainbow Pie Minis – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Jul 16, 2026
DelistedGarlicane Minis – 1 OZ
Last seen at $20.00 · $0.71/g
Jul 16, 2026
DelistedGarlicane Minis – Half OZ
Last seen at $20.00 · $1.41/g
Jul 16, 2026
DelistedBolo Runtz Minis – 1 OZ
Last seen at $20.00 · $0.71/g
Jul 16, 2026
DelistedAlien Labs Zangria – 3.5G
Last seen at $30.00 · $8.57/g
Jul 16, 2026
DelistedSR-71 THCA Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $13.33/g
Jul 16, 2026
DelistedConnected Biscotti Minis – QP (4 OZ)
Last seen at $20.00 · $0.18/g
Jul 16, 2026
DelistedSR-71 THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Jul 16, 2026
DelistedSR-71 Live Rosin Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $35.00 · $35.00/g
Jul 16, 2026
DelistedBolo Runtz – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Jul 16, 2026
DelistedBolo Runtz Minis – Half OZ
Last seen at $20.00 · $1.41/g
Jul 16, 2026
DelistedGarlicane Minis – 7G
Last seen at $20.00 · $2.86/g
Jul 16, 2026
DelistedTahoe OG THCA Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $110.00/g
Jul 16, 2026
DelistedWizard Trees Tidebanger Minis – Half OZ
Last seen at $25.00 · $1.76/g
Jul 16, 2026
DelistedNightcap Live Resin THCA Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $45.00 · $45.00/g
Jul 16, 2026
DelistedCurelato Minis – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Jul 16, 2026
DelistedTahoe OG Live Rosin Rechargeable Vaporizer – Half Gram
Concentrates
Last seen at $55.00 · $110.00/g
Jul 16, 2026
DelistedGarlicane Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Jul 16, 2026
DelistedConnected Zoap – 7G
Last seen at $50.00 · $7.14/g
Jul 16, 2026
DelistedSR-71 Live Rosin Rechargeable Vaporizer – Half Gram
Concentrates
Last seen at $35.00 · $70.00/g
Jul 16, 2026
DelistedConnected Zoap – Half OZ
Last seen at $50.00 · $3.53/g
Jul 16, 2026
DelistedConnected Biscotti Minis – Half OZ
Last seen at $20.00 · $1.41/g
Jul 16, 2026
DelistedBolo Runtz Minis – 7G
Last seen at $20.00 · $2.86/g
Jul 16, 2026