CannaCured — past listings
287 products we have tracked from CannaCured that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outGrape Candy Mediums – 1 OZ
Edibles
Last seen at $115.00 · $4.06/g
Sep 20, 2026
Sold outLemon Up Minis – 1 OZ
Last seen at $105.00 · $3.70/g
Sep 20, 2026
Sold outCereal Milk – 1 OZ
Last seen at $100.00 · $3.53/g
Sep 19, 2026
Sold outJungle Juice by Wizard Trees – Half OZ
Last seen at $115.00 · $8.11/g
Sep 19, 2026
Sold outS'mores – Half OZ
Last seen at $50.00 · $3.53/g
Sep 19, 2026
Sold outS'mores – 1 OZ
Last seen at $90.00 · $3.17/g
Sep 19, 2026
Sold outFrog Poison Greenhouse Grown – 1 OZ
THCA Flower
Last seen at $90.00 · $3.17/g
Sep 18, 2026
Sold outTrop Cherry – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 18, 2026
Sold outChemdawg OG – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 18, 2026
Sold outCherry Paloma – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 18, 2026
Sold outChemdawg OG – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 18, 2026
Sold outCherry Paloma – 1 OZ
Last seen at $125.00 · $4.41/g
Sep 18, 2026
Sold outCherry Paloma – Half OZ
Last seen at $65.00 · $4.59/g
Sep 18, 2026
Sold outGorilla Glue Living Soil Grown Mediums – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 18, 2026
Sold outJungle Juice by Wizard Trees – 1 OZ
Last seen at $210.00 · $7.41/g
Sep 18, 2026
Sold outJungle Juice by Wizard Trees – QP (4 OZ)
Last seen at $800.00 · $7.05/g
Sep 18, 2026
Sold outMimosa Living Soil Grown Minis – 7G
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 18, 2026
Sold outGushmintz – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 18, 2026
Sold outChemdawg OG – Half OZ
Last seen at $60.00 · $4.23/g
Sep 18, 2026
Sold outChemdawg OG – 1 OZ
Last seen at $115.00 · $4.06/g
Sep 18, 2026
Sold outSuper Lemon Haze – Half OZ
Last seen at $65.00 · $4.59/g
Sep 18, 2026
Sold outFrog Poison Greenhouse Grown – QP (4OZ)
THCA Flower
Last seen at $330.00 · $2.91/g
Sep 18, 2026
Sold outMimosa Living Soil Grown Minis – 7G
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 18, 2026
Sold outMimosa Living Soil Grown Minis – Half OZ
THCA Flower
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 18, 2026
Sold outPurple Urkle – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 18, 2026
Sold outPurple Urkle – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 18, 2026
Sold outPurple Urkle – Half OZ
Last seen at $65.00 · $4.59/g
Sep 18, 2026
Sold outSuper Lemon Haze – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 18, 2026
Sold outSuper Lemon Haze – 7G
Last seen at $40.00 · $5.71/g
Sep 18, 2026
Sold outCherry Paloma – QP (4 OZ)
Last seen at $475.00 · $4.19/g
Sep 18, 2026
Sold outZ-Pie Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 18, 2026
Sold outLemon Up Minis – QP (4 OZ)
Last seen at $400.00 · $3.53/g
Sep 18, 2026
Sold outPurple Urkle – QP (4 OZ)
Last seen at $460.00 · $4.06/g
Sep 18, 2026
Sold outGorilla Glue Living Soil Grown – 1 OZ
THCA Flower
Last seen at $130.00 · $4.59/g
Sep 17, 2026
Sold outGorilla Glue Living Soil Grown – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 17, 2026
Sold outGorilla Glue Living Soil Grown – 7G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $5.71/g
Sep 17, 2026
Sold outGorilla Glue Living Soil Grown – Half OZ
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $4.94/g
Sep 17, 2026
Sold outPurple Urkle – 1 OZ
Last seen at $120.00 · $4.23/g
Sep 17, 2026
Sold outSuper Lemon Haze – 1 OZ
Last seen at $130.00 · $4.59/g
Sep 17, 2026
Sold outZ-Pie Minis – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 17, 2026
Sold outBlack Cherry Gelato – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 17, 2026
Sold outGarlicane Minis – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 17, 2026
Sold outGastro Pop – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 17, 2026
Sold outLilac Diesel – 3.5G
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 17, 2026
Sold outPapaya Berry Live Resin THCA Rechargeable Vaporizer – One Gram
Concentrates
Last seen at $45.00 · $45.00/g
Sep 17, 2026
Sold outPlatinum Kush THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 17, 2026
Sold outShirley Temple – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 17, 2026
Sold outShirley Temple – 7G
Last seen at $45.00 · $6.43/g
Sep 17, 2026