CannaCured — past listings
287 products we have tracked from CannaCured that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outChomsky THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 25, 2026
Sold outMoroccan Peaches THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 25, 2026
Sold outCherry Popperz by Super Dope – 7G
Last seen at $40.00 · $5.71/g
Sep 25, 2026
Sold outMiami White Minis – Half OZ
Last seen at $40.00 · $2.82/g
Sep 25, 2026
Sold outCherry Popperz by Super Dope – 1 OZ
Last seen at $125.00 · $4.41/g
Sep 25, 2026
Sold outCherry Popperz by Super Dope – Half OZ
Last seen at $65.00 · $4.59/g
Sep 25, 2026
Sold outCherry Popperz by Super Dope – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 25, 2026
Sold outMiami White Minis – 1 OZ
Last seen at $75.00 · $2.65/g
Sep 25, 2026
Sold outMiami White Minis – 7G
Last seen at $25.00 · $3.57/g
Sep 25, 2026
Sold outMiami White Minis – 3.5G
Last seen at $16.00 · $4.57/g
Sep 25, 2026
Sold outYellow Mermaid Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 25, 2026
Sold outCherry Popperz by Super Dope – QP (4 OZ)
Last seen at $475.00 · $4.19/g
Sep 25, 2026
Sold outYellow Mermaid Minis – 1 OZ
Last seen at $105.00 · $3.70/g
Sep 25, 2026
Sold outYellow Mermaid Minis – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 25, 2026
Sold outYellow Mermaid Minis – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 25, 2026
Sold outMega Z Dark by Super Dope – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 25, 2026
Sold outMega Z Dark by Super Dope – 7G
Last seen at $40.00 · $5.71/g
Sep 25, 2026
Sold outMega Z Dark by Super Dope – Half OZ
Last seen at $65.00 · $4.59/g
Sep 25, 2026
Sold outMega Z Dark by Super Dope – QP (4 OZ)
Last seen at $475.00 · $4.19/g
Sep 24, 2026
Sold outMega Z Dark by Super Dope – 1 OZ
Last seen at $125.00 · $4.41/g
Sep 24, 2026
Sold outChomsky THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 22, 2026
Sold outDream Junky Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 22, 2026
Sold outMoroccan Peaches THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 22, 2026
Sold outFrog Poison Greenhouse Grown – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 21, 2026
Sold outCereal Milk – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 21, 2026
Sold outCereal Milk – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 21, 2026
Sold outFrog Poison Greenhouse Grown – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 21, 2026
Sold outFrog Poison Greenhouse Grown – 7G
THCA Flower
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 21, 2026
Sold outS'mores – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 21, 2026
Sold outFrog Poison Greenhouse Grown – Half OZ
THCA Flower
Last seen at $50.00 · $3.53/g
Sep 20, 2026
Sold outLemon Up Minis – 3.5G
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 20, 2026
Sold outLimonada THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 20, 2026
Sold outCereal Milk – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 20, 2026
Sold outCereal Milk – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 20, 2026
Sold outS'mores – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 20, 2026
Sold outCherry Paloma – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 20, 2026
Sold outJungle Juice by Wizard Trees – 3.5G
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 20, 2026
Sold outLemon Up Minis – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 20, 2026
Sold outLemon Up Minis – Half OZ
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 20, 2026
Sold outCherry Paloma – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 20, 2026
Sold outJungle Juice by Wizard Trees – 3.5G
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 20, 2026
Sold outLimonada THCA Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 20, 2026
Sold outGrape Candy Mediums – 3.5G
Edibles
Last seen at $20.00 · $5.71/g
Sep 20, 2026
Sold outGrape Candy Mediums – 7G
Edibles
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 20, 2026
Sold outLimonada THCA Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 20, 2026
Sold outGrape Candy Mediums – Half OZ
Edibles
Last seen at $60.00 · $4.23/g
Sep 20, 2026
Sold outGrape Candy Mediums – QP (4 OZ)
Edibles
Last seen at $435.00 · $3.84/g
Sep 20, 2026
Sold outJungle Juice by Wizard Trees – 7G
Last seen at $60.00 · $8.57/g
Sep 20, 2026