CannaCured — past listings
287 products we have tracked from CannaCured that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outGovernmint Oasis Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 29, 2026
Sold outTriangle GMO THCA Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 29, 2026
Sold outMiami White – 1 OZ
Last seen at $85.00 · $3.00/g
Sep 29, 2026
Sold outZootiez Minis – 7G
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 29, 2026
Sold outWhite Cherry Gelato – 7G
Last seen at $25.00 · $3.57/g
Sep 29, 2026
Sold outBacio Minis – 1 OZ
Last seen at $75.00 · $2.65/g
Sep 29, 2026
Sold outGarlic Juice Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 29, 2026
Sold outDream Junky Hash Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 29, 2026
Sold outMiami White – QP (4 OZ)
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 29, 2026
Sold outZootiez Minis – QP (4OZ)
Last seen at $340.00 · $3.00/g
Sep 29, 2026
Sold outZootiez Minis – 1 OZ
Last seen at $90.00 · $3.17/g
Sep 29, 2026
Sold outWhite Cherry Gelato – Half OZ
Last seen at $40.00 · $2.82/g
Sep 29, 2026
Sold outBacio Minis – Half OZ
Last seen at $40.00 · $2.82/g
Sep 29, 2026
Sold outWhite Cherry Gelato – QP (4OZ)
Last seen at $275.00 · $2.43/g
Sep 29, 2026
Sold outBacio Minis – QP (4OZ)
Last seen at $275.00 · $2.43/g
Sep 29, 2026
Sold outMiami White – Half OZ
Last seen at $45.00 · $3.17/g
Sep 29, 2026
Sold outZootiez Minis – Half OZ
Last seen at $50.00 · $3.53/g
Sep 29, 2026
Sold outWhite Cherry Gelato – 1 OZ
Last seen at $75.00 · $2.65/g
Sep 29, 2026
Sold outBacio Minis – 7G
Last seen at $25.00 · $3.57/g
Sep 29, 2026
Sold outBritish Delight by Wizard Trees – 1 OZ
Last seen at $210.00 · $7.41/g
Sep 29, 2026
Sold outCandy Jack – 7G
Edibles
Last seen at $30.00 · $4.29/g
Sep 29, 2026
Sold outBanana Punch – Half OZ
Last seen at $40.00 · $2.82/g
Sep 29, 2026
Sold outBanana Punch – QP (4OZ)
Last seen at $275.00 · $2.43/g
Sep 29, 2026
Sold outBritish Delight by Wizard Trees – 3.5G
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outCandy Jack – 3.5G
Edibles
Last seen at $18.00 · $5.14/g
Sep 29, 2026
Sold outBanana Punch – 7G
Last seen at $25.00 · $3.57/g
Sep 29, 2026
Sold outBanana Punch – 3.5G
Last seen at $16.00 · $4.57/g
Sep 29, 2026
Sold outBritish Delight by Wizard Trees – 7G
Last seen at $60.00 · $8.57/g
Sep 29, 2026
Sold outCandy Jack – 1 OZ
Edibles
Last seen at $85.00 · $3.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBanana Punch – 1 OZ
Last seen at $75.00 · $2.65/g
Sep 29, 2026
Sold outBritish Delight by Wizard Trees – QP (4 OZ)
Last seen at $800.00 · $7.05/g
Sep 29, 2026
Sold outBritish Delight by Wizard Trees – Half OZ
Last seen at $115.00 · $8.11/g
Sep 29, 2026
Sold outCandy Jack – QP (4OZ)
Edibles
Last seen at $300.00 · $2.65/g
Sep 29, 2026
Sold outCandy Jack – Half OZ
Edibles
Last seen at $45.00 · $3.17/g
Sep 29, 2026
Sold outFEZ THCA Rosin – 1G
Concentrates
Last seen at $40.00 · $40.00/g
Sep 27, 2026
Sold outPapaya Peach – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 27, 2026
Sold outPapaya Peach – 1 OZ
Last seen at $115.00 · $4.06/g
Sep 27, 2026
Sold outPapaya Peach – Half OZ
Last seen at $60.00 · $4.23/g
Sep 27, 2026
Sold outFEZ THCA Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 27, 2026
Sold outPapaya Peach – QP (4 OZ)
Last seen at $445.00 · $3.92/g
Sep 27, 2026
Sold outPapaya Peach – 7G
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 27, 2026
Sold outPure Michigan – 3.5G
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 26, 2026
Sold outPure Michigan – 7G
Last seen at $40.00 · $5.71/g
Sep 26, 2026
Sold outPure Michigan – 1 OZ
Last seen at $125.00 · $4.41/g
Sep 26, 2026
Sold outPure Michigan – Half OZ
Last seen at $65.00 · $4.59/g
Sep 26, 2026
Sold outPure Michigan – QP (4 OZ)
Last seen at $475.00 · $4.19/g
Sep 26, 2026
Sold outChomsky THCA Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 25, 2026
Sold outMoroccan Peaches THCA Hash Rosin – 3G
Concentrates
Last seen at $110.00 · $36.67/g
Sep 25, 2026