Skip to main content

Boston Hemp Inc THCA Flower

36 thca flower listings from Boston Hemp Inc — best price $1.76/g. Updated September 29, 2026.

Boston Hemp Inc THCA Flower — Sorted by $/gram

Lifter Hemp Flower – Multiple Sizes Available – 1 oz SMALLS

Lifter Hemp Flower – Multiple Sizes Available – 1 oz SMALLS

$1.76/g$49.99
Sour Lifter Hemp Flower: Multiple Sizes Available – 1 oz SMALLS

Sour Lifter Hemp Flower: Multiple Sizes Available – 1 oz SMALLS

$1.76/g$49.99
Cherry Abacus Hemp Flower – 1 oz SMALLS

Cherry Abacus Hemp Flower – 1 oz SMALLS

$1.76/g$49.99
Lifter Hemp Flower – Multiple Sizes Available – 1 oz

Lifter Hemp Flower – Multiple Sizes Available – 1 oz

$2.65/g$74.99
Cherry Abacus Hemp Flower – 1 oz

Cherry Abacus Hemp Flower – 1 oz

$2.65/g$74.99
Sour Lifter Hemp Flower: Multiple Sizes Available – 1 oz

Sour Lifter Hemp Flower: Multiple Sizes Available – 1 oz

$2.65/g$74.99
Lemon Haze THCa Flower – 1 oz SMALLS

Lemon Haze THCa Flower – 1 oz SMALLS

$3.53/g$100.00
Mimosa THCa Flower – 1 oz SMALLS

Mimosa THCa Flower – 1 oz SMALLS

$3.53/g$100.00
Premium Exotic Melonade THCa Flower – 1 oz SMALLS

Premium Exotic Melonade THCa Flower – 1 oz SMALLS

$3.53/g$100.00
Gelato Cake THCa Flower – 1 oz SMALLS

Gelato Cake THCa Flower – 1 oz SMALLS

$3.53/g$100.00
Zkittlez THCa Flower – 1 oz

Zkittlez THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Wedding Cake THCa Flower: Premium Indoor THCa Flower – 1 oz

Wedding Cake THCa Flower: Premium Indoor THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Lemon Haze THCa Flower – 1 oz

Lemon Haze THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Peanut Butter Breath THCa Flower – 1 oz

Peanut Butter Breath THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Mimosa THCa Flower – 1 oz

Mimosa THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Premium Exotic Melonade THCa Flower – 1 oz

Premium Exotic Melonade THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Frosted BonBon THCa Flower – 1 oz

Frosted BonBon THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Purple Punch THCa Flower – 1 oz

Purple Punch THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Gelato Cake THCa Flower – 1 oz

Gelato Cake THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Cherry Pie THCa Flower: Premium Private Reserve Exotic THCa Flower by Boston Hemp – 1 oz

Cherry Pie THCa Flower: Premium Private Reserve Exotic THCa Flower by Boston Hemp – 1 oz

$5.29/g$149.99
Magic Apple THCa Snowballs: Private Reserve Exotic Hemp Flower – 1 oz

Magic Apple THCa Snowballs: Private Reserve Exotic Hemp Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
The Grouch THCa Flower: Premium Indoor Exotic THCa Flower by Boston Hemp – 1 oz

The Grouch THCa Flower: Premium Indoor Exotic THCa Flower by Boston Hemp – 1 oz

$5.29/g$149.99
Cotton Candy Kush THCa Flower – 1 oz

Cotton Candy Kush THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Wedding Crashers THCa Flower – 1 oz

Wedding Crashers THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Skywalker OG THCa Flower: Premium Indoor-Grown Exotic THCa Flower – 1 oz

Skywalker OG THCa Flower: Premium Indoor-Grown Exotic THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
RS11 Exotic THCa Flower: Premium High-THCa Hemp by Boston Hemp – 1 oz

RS11 Exotic THCa Flower: Premium High-THCa Hemp by Boston Hemp – 1 oz

$5.29/g$149.99
El Chapo THCa Flower: Premium Indoor Hydroponic Exotic Hemp Flower – 1 oz

El Chapo THCa Flower: Premium Indoor Hydroponic Exotic Hemp Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Exotic Super Lemon Cherry – 1 oz

Exotic Super Lemon Cherry – 1 oz

$5.29/g$149.99
Exotic Cookies and Cream THCa Flower – 1 oz

Exotic Cookies and Cream THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Sundae Driver THCa Flower – 1 oz

Sundae Driver THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Exotic Pop-Rocks THCa Flower – 1 oz

Exotic Pop-Rocks THCa Flower – 1 oz

$5.29/g$149.99
Lifter Hemp Flower – Multiple Sizes Available – 1/8 oz

Lifter Hemp Flower – Multiple Sizes Available – 1/8 oz

$5.64/g$19.99
Sour Lifter Hemp Flower: Multiple Sizes Available – 1/8 oz

Sour Lifter Hemp Flower: Multiple Sizes Available – 1/8 oz

$5.64/g$19.99
Cherry Abacus Hemp Flower – 1/8 oz

Cherry Abacus Hemp Flower – 1/8 oz

$5.64/g$19.99
Exotic Super Lemon Cherry – 1/4 oz

Exotic Super Lemon Cherry – 1/4 oz

$5.64/g$39.99
Exotic Cookies and Cream THCa Flower – 1/4 oz

Exotic Cookies and Cream THCa Flower – 1/4 oz

$5.64/g$39.99