Black Tie CBD — past listings
153 products we have tracked from Black Tie CBD that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outShipping Insurance – Up to $950
Last seen at $57.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $900
Last seen at $54.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $850
Last seen at $51.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $800
Last seen at $48.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $750
Last seen at $45.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $700
Last seen at $42.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $650
Last seen at $39.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $600
Last seen at $36.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $550
Last seen at $33.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $500
Last seen at $30.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $450
Last seen at $27.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $400
Last seen at $24.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $350
Last seen at $21.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $300
Last seen at $18.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $200
Last seen at $12.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $250
Last seen at $15.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $150
Last seen at $9.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $100
Last seen at $6.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $50
Last seen at $3.00
Sep 27, 2026
Sold outTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – TORONJA (INDOOR)
THCA Flower
Last seen at $129.99 · $4.33/g
Sep 22, 2026
Sold outAirheadz (GREENHOUSE) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel
THCA Flower
Last seen at $15.00
Sep 22, 2026
Sold outEL CHINO (LIGHT DEP) THCA Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $27.99 · $8.00/g
Sep 22, 2026
Sold outPIXIE STIX (EXOTIC) THCA Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $15.00 · $15.00/g
Sep 22, 2026
Sold out1000mg Deep Sleep Gummies Delta 9 THC + CBN - Indica-Infused Blood Orange (25 mg each | 40 gummies)
Edibles
Last seen at $59.99
Sep 20, 2026
Sold outFull Spectrum CBD Tincture Lemon Ginger (1200mg)
tinctures
Last seen at $69.99
Sep 20, 2026
Sold outTHC-V Isolate (99%+ Pure Tetrahydrocannabivarin)
Concentrates
Last seen at $39.99
Sep 20, 2026
Sold outFull Spectrum CBD Tincture Orange Citrus (1200mg)
tinctures
Last seen at $69.99
Sep 20, 2026
Sold outBliss Delta 9 THC Live Rosin Syrup 420mg - Strawberry (Hybrid)
tinctures
Last seen at $29.99
Sep 13, 2026
Sold outLive Rosin Delta 9 THC 300mg Gummies for Boost (Sativa)
Edibles
Last seen at $34.99
Sep 13, 2026
Sold outBroad Spectrum Tincture Unflavored (1200mg)
tinctures
Last seen at $49.99
Sep 13, 2026
Sold outLive Rosin Delta 9 THC + Mushrooms 300mg Gummies for Social (Hybrid) - 25 gummies | 12mg + 63mg Lion's Mane each
Edibles
Last seen at $34.99
Sep 13, 2026
Sold outBoost Delta 9 THC Live Rosin Syrup 420mg - Watermelon (Sativa)
tinctures
Last seen at $29.99
Sep 13, 2026
Sold out625 mg Balance 1:1 Live Rosin Delta 9 THC/CBD Gummies - 25 mg each (Hybrid)
Edibles
Last seen at $39.99
Sep 13, 2026
Sold outTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1/4 Lb MINIS – ARCHIVE RUNTZ (INDOOR)
THCA Flower
Last seen at $489.99 · $16.33/g
Sep 9, 2026
Sold outTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1/4 Lb MINIS – BANJO (LIGHT DEP)
THCA Flower
Last seen at $349.99 · $11.67/g
Sep 8, 2026
Sold outBroad Spectrum Tincture Peppermint (600mg)
tinctures
Last seen at $29.99
Sep 6, 2026
DelistedJACK HERER (LIGHT DEP) THC-A Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $9.99 · $9.99/g
Aug 3, 2026
DelistedJACK HERER (LIGHT DEP) THC-A Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $9.99 · $9.99/g
Aug 3, 2026
DelistedJACK HERER (LIGHT DEP) THC-A Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $9.99 · $2.85/g
Aug 3, 2026
DelistedJACK HERER (LIGHT DEP) THC-A Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $9.99 · $1.43/g
Aug 3, 2026
DelistedWHOA-SI-WHOA (EXOTIC) THC-A FLOWER – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $279.99 · $9.88/g
Aug 2, 2026
DelistedSUNSET SHERBERT (INDOOR) THC-A Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $26.59 · $7.60/g
Jul 28, 2026
DelistedTHC-Free CBD Gummies - Broad-Spectrum CBD
Edibles
Last seen at $44.99
Jul 28, 2026
DelistedBLUE FLAME (GREENHOUSE) THC-A Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Jul 26, 2026
DelistedGUSHERS (INDOOR) THC-A Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $44.99 · $3.17/g
Jun 18, 2026
DelistedBLACK MAMBA (INDOOR) THC-A Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $44.99 · $1.59/g
Jun 18, 2026
DelistedBLACK RUNTZ (EXOTIC) THC-A FLOWER – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $49.99 · $3.53/g
Jun 18, 2026
DelistedBOLO RUNTZ (INDOOR) THC-A Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $31.49 · $2.22/g
Jun 18, 2026