Black Tie CBD — past listings
152 products we have tracked from Black Tie CBD that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outPIXIE STIX (EXOTIC) THCA Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $15.00 · $15.00/g
Sep 29, 2026
Sold outGRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THCA Flower – 1/4 Lb (4 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $999.99 · $8.82/g
Sep 29, 2026
Sold outGRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $279.99 · $9.88/g
Sep 29, 2026
Sold outGRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THCA Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $79.99 · $11.43/g
Sep 29, 2026
Sold outGRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THCA Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $10.58/g
Sep 29, 2026
Sold outGRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THCA Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $44.99 · $12.85/g
Sep 29, 2026
Sold outGUSH MINTZ (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/4 Lb (4 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $3.31/g
Sep 29, 2026
Sold outGUSH MINTZ (GREENHOUSE) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $100.00 · $3.53/g
Sep 29, 2026
Sold outGUSH MINTZ (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 29, 2026
Sold outCANDY GAS (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $129.99 · $4.59/g
Sep 29, 2026
Sold outCandy Gas (INDOOR) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – BLACK - OFFER – X-Large
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outWARHEADZ (INDOOR) THCA Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $12.50 · $12.50/g
Sep 29, 2026
Sold outLemon Cherry Gelato (EXOTIC) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – BLACK - OFFER – Small
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outAlaskan Thunder Fuck T-Shirt | Premium Cannabis Apparel – BLACK - OFFER – Medium
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outCALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $129.99 · $4.59/g
Sep 29, 2026
Sold outPANDEMIC PUNCH (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/2 Lb (8 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $3.09/g
Sep 29, 2026
Sold outPANDEMIC PUNCH (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/4 Lb (4 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $3.31/g
Sep 29, 2026
Sold outPANDEMIC PUNCH (GREENHOUSE) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $100.00 · $3.53/g
Sep 29, 2026
Sold outBLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $89.99 · $3.17/g
Sep 29, 2026
Sold outPIFF (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $129.99 · $4.59/g
Sep 29, 2026
Sold outCOUSIN JIMMY (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/4 Lb (4 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $3.31/g
Sep 29, 2026
Sold outCOUSIN JIMMY (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/2 Lb (8 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $3.09/g
Sep 29, 2026
Sold outCOUSIN JIMMY (GREENHOUSE) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $100.00 · $3.53/g
Sep 29, 2026
Sold outCOUSIN JIMMY (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 29, 2026
Sold outBLUE CANDY (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/2 Lb (8 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $700.00 · $3.09/g
Sep 29, 2026
Sold outBLUE CANDY (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/4 Lb (4 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $375.00 · $3.31/g
Sep 29, 2026
Sold outBLUE CANDY (GREENHOUSE) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $100.00 · $3.53/g
Sep 29, 2026
Sold outBLUE CANDY (GREENHOUSE) THCA Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $55.00 · $3.88/g
Sep 29, 2026
Sold outGUAVA (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $89.99 · $3.17/g
Sep 29, 2026
Sold outSLURRICANE (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $129.99 · $4.59/g
Sep 29, 2026
Sold outPURPLE URKLE (EXOTIC) THCA FLOWER – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $5.29/g
Sep 29, 2026
Sold outMONKEY BIZZ (INDOOR) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – BLACK – 2XL
THCA Flower
Last seen at $15.00
Sep 29, 2026
Sold outMONKEY BIZZ (INDOOR) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – BLACK - OFFER – Small
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outHUSTLER FUEL (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $89.99 · $3.17/g
Sep 29, 2026
Sold outFull Spectrum CBD Tincture (5000MG)
tinctures
Last seen at $199.99
Sep 27, 2026
Sold outFull Spectrum CBD Tincture Espresso (300mg)
tinctures
Last seen at $19.99
Sep 27, 2026
Sold out800 mg Live Rosin Delta 9 THC + CBN Syrup for Sleep - Grape (Indica)
tinctures
Last seen at $29.99
Sep 27, 2026
Sold outLive Rosin Boost Delta 9 THC 600mg Gummies (Sativa-Infused Raspberry) - 15mg each | 40 gummies
Edibles
Last seen at $59.99
Sep 27, 2026
Sold out420 mg Delta 9 THC Syrup for Euphoria - Blue Raspberry (Sativa)
tinctures
Last seen at $29.99
Sep 27, 2026
Sold outBroad Spectrum Tincture Peppermint (1200mg)
tinctures
Last seen at $49.99
Sep 27, 2026
Sold outFull Spectrum CBD Tincture Original Hemp, Unflavored (1200mg)
tinctures
Last seen at $69.99
Sep 27, 2026
Sold outCBD Isolate Capsules
Edibles
Last seen at $29.99
Sep 27, 2026
Sold outBroad Spectrum Tincture Unflavored (600mg)
tinctures
Last seen at $29.99
Sep 27, 2026
Sold outChill Delta 9 THC Live Rosin Syrup 420mg - Pineapple (Indica)
tinctures
Last seen at $29.99
Sep 27, 2026
Sold out1100MG Full Spectrum Cannabigerol (CBG) Tincture
tinctures
Last seen at $69.99
Sep 27, 2026
Sold outLive Rosin Delta 9 THC 300mg Gummies for Chill (Indica)
Edibles
Last seen at $28.69
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $1000
Last seen at $60.00
Sep 27, 2026
Sold outShipping Insurance – Up to $950
Last seen at $57.00
Sep 27, 2026