Black Tie CBD — past listings
153 products we have tracked from Black Tie CBD that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
DelistedBLUE NERDZ (LIGHT DEP) THC-A Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $9.99 · $2.85/g
Jun 18, 2026
DelistedSTRAWBERRY COUGH (LIGHT DEP) THC-A Flower – 1 Oz Trim/Shake
THCA Flower
Last seen at $89.99 · $3.17/g
Jun 18, 2026
DelistedGRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THC-A Flower – 1/4 LB (4 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $49.99 · $0.44/g
Jun 18, 2026
DelistedLEMON CHERRY SHERB (GREENHOUSE) THC-A Flower – 1/4 LB (4 Ounces)
THCA Flower
Last seen at $55.00 · $0.49/g
Jun 18, 2026
DelistedKILLER 1 OG (INDOOR) THC-A Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $37.99 · $1.34/g
Jun 18, 2026
DelistedKILLER 1 OG (INDOOR) THC-A Flower – 1 Oz Trim/Shake
THCA Flower
Last seen at $37.99 · $1.34/g
Jun 18, 2026
DelistedWHITE GUAVA (LIGHT DEP) THC-A Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $49.99 · $3.53/g
Jun 17, 2026
DelistedWHITE GUAVA (LIGHT DEP) THC-A Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $49.99 · $7.14/g
Jun 17, 2026
DelistedBlack Tie Premium Trucker Hat | Hidden Stash Pocket Snapback
Last seen at $24.99
Jun 16, 2026