Black Tie CBD — past listings
152 products we have tracked from Black Tie CBD that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outJEALOUSY (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $174.99 · $6.17/g
Sep 29, 2026
Sold outJEALOUSY (INDOOR) THCA Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $26.59 · $7.60/g
Sep 29, 2026
Sold outJEALOUSY (INDOOR) THCA Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $48.99 · $7.00/g
Sep 29, 2026
Sold outJEALOUSY (INDOOR) THCA Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $8.75 · $8.75/g
Sep 29, 2026
Sold outGARY PAYTON (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake
THCA Flower
Last seen at $31.49 · $1.11/g
Sep 29, 2026
Sold outGARY PAYTON (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $90.99 · $3.21/g
Sep 29, 2026
Sold outCBD+Mushroom Gummies For De-Stress - Full Spectrum CBD + CBG + Mushrooms + Ashwagandha – 1800 MG - 30 Gummies x 60mg per Gummy (Double Strength)
Edibles
Last seen at $44.99
Sep 29, 2026
Sold outSUPER SILVER HAZE (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $89.99 · $3.17/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1/4 Lb MINIS – TANGERINE DREAM (LIGHT DEP)
THCA Flower
Last seen at $349.99 · $11.67/g
Sep 29, 2026
Sold outSUPER SILVER HAZE (LIGHT DEP) THCA Flower – 1/4 Lb MINIS
THCA Flower
Last seen at $349.99 · $3.09/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – TANGERINE DREAM (LIGHT DEP)
THCA Flower
Last seen at $89.99 · $3.00/g
Sep 29, 2026
Sold outARCHIVE RUNTZ (INDOOR) THCA Flower – 1/4 Lb MINIS
THCA Flower
Last seen at $474.99 · $4.19/g
Sep 29, 2026
Sold outARCHIVE RUNTZ (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $129.99 · $4.59/g
Sep 29, 2026
Sold outBLUEBERRY SUGAR (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $279.99 · $9.88/g
Sep 29, 2026
Sold outBLUEBERRY SUGAR (EXOTIC) THCA Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $10.58/g
Sep 29, 2026
Sold outBLUEBERRY SUGAR (EXOTIC) THCA Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $79.99 · $11.43/g
Sep 29, 2026
Sold outGUSHERS (INDOOR) THCA Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $12.50 · $12.50/g
Sep 29, 2026
Sold outPINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $90.99 · $3.21/g
Sep 29, 2026
Sold outJACK HERER (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $89.99 · $3.17/g
Sep 29, 2026
Sold outSUPER LEMON POP (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $5.29/g
Sep 29, 2026
Sold outJACK HERER (LIGHT DEP) THCA Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $49.99 · $7.14/g
Sep 29, 2026
Sold outJACK HERER (LIGHT DEP) THCA Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $27.99 · $8.00/g
Sep 29, 2026
Sold outJACK HERER (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $9.99 · $9.99/g
Sep 29, 2026
Sold outGARLIC BREATH (LIGHT DEP) THCA Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $27.99 · $8.00/g
Sep 29, 2026
Sold outGARLIC BREATH (LIGHT DEP) THCA Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $49.99 · $7.14/g
Sep 29, 2026
Sold outMOB (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $5.29/g
Sep 29, 2026
Sold outBLACK MAMBA (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake
THCA Flower
Last seen at $44.99 · $1.59/g
Sep 29, 2026
Sold outBLACK MAMBA (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $129.99 · $4.59/g
Sep 29, 2026
Sold outBLACK MAMBA (INDOOR) THCA Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $37.99 · $10.85/g
Sep 29, 2026
Sold outBLACK MAMBA (INDOOR) THCA Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $12.50 · $12.50/g
Sep 29, 2026
Sold outBLACK RUNTZ (EXOTIC) THCA Flower – 1/2 Oz (14+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $10.58/g
Sep 29, 2026
Sold outWHOA-SI-WHOA (EXOTIC) THCA FLOWER – 1 Oz (29+ Grams)
THCA Flower
Last seen at $279.99 · $9.88/g
Sep 29, 2026
Sold outWHOA-SI-WHOA (EXOTIC) THCA FLOWER – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $15.00 · $15.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBOLO RUNTZ (INDOOR) THCA Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $48.99 · $7.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBlue Dream (Light Dep) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – STONEWASH BLUE - OFFER – Medium
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outLEMON CHERRY GELATO (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $5.29/g
Sep 29, 2026
Sold outLOUIS XIII OG (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $5.29/g
Sep 29, 2026
Sold outEL CHINO (LIGHT DEP) THCA Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $49.99 · $7.14/g
Sep 29, 2026
Sold outEL CHINO (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Gram
THCA Flower
Last seen at $9.99 · $9.99/g
Sep 29, 2026
Sold outBlueberry Muffin (GREENHOUSE) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – HEATHER BLUE - OFFER – Large
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outChocolate Diesel THCA Badder T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – BLACK - OFFER – 3XL
Concentrates
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outTangerine Dream (GREENHOUSE) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – WHITE - OFFER – Small
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outJealousy (INDOOR) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – BLACK - OFFER – 3XL
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outAirheadz (GREENHOUSE) THCA Flower T-Shirt | Black Tie Strain Apparel – BLACK - OFFER – 2XL
THCA Flower
Last seen at $5.00
Sep 29, 2026
Sold outGALACTIC WARHEADZ (EXOTIC) THCA Flower – 7 Grams
THCA Flower
Last seen at $79.99 · $11.43/g
Sep 29, 2026
Sold outGALACTIC WARHEADZ (EXOTIC) THCA Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $44.99 · $12.85/g
Sep 29, 2026
Sold outPIXIE STIX (EXOTIC) THCA Flower – 3.5 Grams
THCA Flower
Last seen at $44.99 · $12.85/g
Sep 29, 2026
Sold outGRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz MINIS
THCA Flower
Last seen at $149.99 · $5.29/g
Sep 29, 2026