Skip to main content
Gushers flower
Type
Hybrid
Average THCa
21.4%

Gushers from the vendors

Gushers — Lit FarmsGushers — Lit FarmsGushers — Smoke KindGushers — Smoke KindGushers — Smoke KindGushers — Black Rock VapeGushers — Super Greens HempGushers — Super Greens HempGushers — Gas BoysGushers — Stoney BranchGushers — The Hemp DoctorGushers — Buy THCa

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

8 COA documents
Average THCa21.4%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 6 listings. Numeric averages use 6 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Gushers

Open full market search
Store-balanced median$4.73/g
Best current $/g$1.43/gLit Farms70% below median
Typical store range$3.73–$9.73/g
Stores compared8

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Lit FarmsGushers THCA Flower – Essential
14G · 28G$1.43–$1.79/g$24.99–$39.99
Smoke KindWhite Gushers - Minis - - Hybrid
1/4 · 14 G · 1/2$2.86–$3.97/g$40.00–$1500.00
Black Rock VapeBlack Gushers | Exotic – ( Pound)
112 G$4.02/g$450.00
Super Greens HempIndoor THCa Smalls – – Gushers
3.5 G · 7 G · 14 G$4.46–$6.00/g$21.00–$125.00
Gas BoysGUSHERS WHOLE FLOWER PRE-ROLLS 2CT Pouch ( Each)
1.5G$5.00/g$15.00
Stoney BranchPapaya Gushers THCA
28 G$7.14/g$200.00
Dream4deliveryVenera Ice Diamonds Edition – Grape Gushers
2G$17.50/g$35.00
The Hemp DoctorPREMIUM THCA FLOWER PRE-ROLLS | 5 TINS – Gushers
1 option$22.36/g$11.18
Botany FarmsTHCA Papaya Gushers Pre-Roll
1 option—$12.00
Buy THCaYuzu Gushers – Exotic THCa Flower
1 option—$29.99
Consider IT FlowersBlue Gushers THCa Preroll Pack by Nick's Nugs (5 CT)
1 option—$34.99

Available products