Skip to main content
Guava flower
Type
Hybrid
Average THCa
23.6%

Guava from the vendors

Guava — Deep Gap HempGuava — Super Greens HempGuava — Super Greens HempGuava — Black Tie CBDGuava — Super Greens HempGuava — CryspGuava — Lucky ElkGuava — Shop Hello Mary

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

1 COA document
Average THCa23.6%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 1 listing. Numeric averages use 1 non-quarantined potency sample. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Guava

Open full market search
Store-balanced median$11.66/g
Best current $/g$2.68/gDeep Gap Hemp77% below median
Typical store range$4.88–$43.22/g
Stores compared7

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Deep Gap HempGuava
28 G$2.68/g$75.00
Super Greens HempGuava Smalls THCa Flower Ounce
3.5 G · 7 G · 14 G$4.46–$10.00/g$21.00–$250.00
Black Tie CBDGUAVA (LIGHT DEP) THCA Flower – 1/ ()
1 G · 3.5 G · 1/4$5.29–$9.99/g$9.99–$599.99
LooperverseLive Badder : Guava
2G · 3G$11.66–$12.99/g$25.99–$34.99
BaysmokesBulk THCa Live Rosin – – Guava Ice
7 G · 14 G · 28 G$33.93–$40.00/g$280.00–$950.00
CryspGAK x Guava | Cold Cure | Reserve Batch
2 G · 4 G$52.50–$57.49/g$114.99–$209.99
Lucky ElkTHCa Live Hash Rosin · Staefli Farms – Guava Stix
1G$58.00/g$58.00
Shop Hello MaryGuava Gas THCa Rosin
1 option—$39.99

Available products