
- Type
- Hybrid
- Average THCa
- 18.0%
Sherbert from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Average THCa18.0%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.
Structured values were readable for 2 listings. Numeric averages use 2 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find Sherbert
Store-balanced median$5.69/g
Best current $/g$4.29/gLit Farms25% below median
Typical store range$4.32–$8.14/g
Stores compared4
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Black Tie CBDTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | Ounce – MINIS – SATSUMA SHERBERT (INDOOR)
30 G$4.33–$16.33/g$129.99–$489.99Available products
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – SATSUMA SHERBERT (INDOOR)
Black Tie CBDPrice checked today
$4.33/g$129.99 · 1 oz
LemonNade - Blend Flower 3.5g Bag - Sherbert Swirl
CookiesPrice checked 2 days ago
$11.43/g$40.00 · 3.5g
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1/4 Lb MINIS – SATSUMA SHERBERT (INDOOR)
Black Tie CBDPrice checked today
$16.33/g$489.99 · 30g







