Skip to main content
Gas Face flower
Type
Hybrid
Average THCa
18.4%

Gas Face from the vendors

Gas Face — Lit FarmsGas Face — Lit FarmsGas Face — Black Tie CBDGas Face — Smoke KindGas Face — Smoke KindGas Face — Smoke KindGas Face — Lit Farms

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

6 COA documents
Average THCa18.4%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 6 listings. Numeric averages use 8 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Gas Face

Open full market search
Store-balanced median$1.59/g
Best current $/g$1.07/gLit Farms33% below median
Typical store range$1.33–$1.62/g
Stores compared3

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Lit FarmsGas Face THCA Flower – Essential – (Smalls)
3.5G · 28G$1.07–$7.14/g$25.00–$39.99
Black Tie CBDGAS FACE (INDOOR) THCA Flower – Trim/Shake
1 OZ$1.59/g$44.99
Smoke KindGas Face - Bulk - (Indica) – (Promo Codes Do Not Apply)
4 G · 1/4 · 1/2$1.65–$6.25/g$25.00–$750.00

Available products