Skip to main content
Illemonati flower
Type
Hybrid
Average THCa
26.9%

Illemonati from the vendors

Illemonati — THCA Small BudsIllemonati — Super Greens HempIllemonati — Super Greens HempIllemonati — Plain JaneIllemonati — Super Greens HempIllemonati — Black Tie CBDIllemonati — Twentyfive Hour FarmsIllemonati — VivimuIllemonati — Super Greens HempIllemonati — Black Tie CBDIllemonati — Super Greens HempIllemonati — Super Greens Hemp

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

1 COA document
Average THCa26.9%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 1 listing. Numeric averages use 1 non-quarantined potency sample. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Illemonati

Open full market search
Store-balanced median$2.54/g
Best current $/g$1.04/gTHCA Small Buds59% below median
Typical store range$1.86–$3.16/g
Stores compared6

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
THCA Small BudsCheap THCA Smalls Pound – illemonati (Hybrid) - New Arrival – ()
QUARTER · 1/2 · 1 OZ$1.04–$1.36/g$37.99–$469.99
Super Greens HempGreenhouse THCa Smalls – – Illemonati
1G · 1 G · 3.5 G$1.79–$12.00/g$10.00–$250.00
Plain JaneIllemonati (Value Indoor) – Bulk THCA Flower – ()
1 LB$2.07/g$940.50
Black Tie CBDTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | Ounce – MINIS – ILLEMONATI (LIGHT DEP)
1 G · 3.5 G · 7 G$3.00–$11.67/g$9.99–$349.99
Twentyfive Hour FarmsIllemonati THCa Flower
28 G$3.21/g$89.99
VivimuIllemonati THCA Flower – .
1 OZ$3.53/g$100.00

Available products