Skip to main content
Top Cola Tn

Purple Push Pop (Indoor) — 14g

FlowerHybridPurple

$7.07per gram

$99.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

1% below the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (395 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
At its 30-day low. $99.00–$189.00 observed, 3 price checks
Purple
$7.07/g median across 7 listings at 5 stores, middle half $4.82–$8.43/g
Share on X

Opens Top Cola Tn in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 20, 20263 checksNow $99.00
$99$144$189Sep 20Sep 22

Purple at other stores

$7.86–$9.14 per gramEvery Purple listing
  1. White Ash ReservePreferred Gardens Purple Meduza – 7g$55.00$7.86/g
  2. Lucky ElkPurple Churro THCa – 14g$128.00$9.14/g
How this comparison was built

2 flower listings · 7g–14.0g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.