KIND — Blue Dream — Minis — 14 Grams — Sativa
$2.86per gram
$40.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 15.9% THCa
Reported on the linked COA, lab not identified
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
40% below the $4.74/g median of 14 stores' smalls, minis, micros and popcorn, 10–20 g. The middle half run $3.48–$5.84/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 14 stores' smalls, minis, micros and popcorn at 10–20 g (177 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes full-size flower; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Blue Dream
- $7.50/g median across 35 listings at 15 stores, middle half $3.86–$10.62/g
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Lab not identifiedProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated
What this listing is
- Flower grade
- Minis · from the listing title
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab results
- Tested by
- a lab we could not verify
- Test date
- not stated
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
Blue Dream at other stores
- Lit FarmsBlue Dream THCA Flower$24.99$1.43/g
- Twentyfive Hour FarmsBlue Dream THCa Flower – 1 oz$89.99$3.21/g
- Bloomz HempTHCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Blue Dream$167.99$6.00/g
- Super Greens HempBlue Dream THCa Flower Ounce – 1 oz$170.00$6.07/g
How this comparison was built
4 flower listings · 17.5g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







