Skip to main content
Flow Gardens

Trop Cherry

FlowerSativaTrop Cherry

$10.00per gram

$35.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Trop Cherry
$5.18/g median across 5 listings at 4 stores, middle half $4.29–$6.47/g
Share on X

Opens Flow Gardens in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

Also listed as

  • 3.5g (1/8 oz)$35.00
  • 7g (1/4 oz)$65.00
  • 28g (1 oz)$200.00

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Trop Cherry at other stores

$5.00–$5.71 per gramEvery Trop Cherry listing
  1. BaysmokesMixLight Greenhouse THCa Flower – 7g – Trop Cherry$34.99$5.00/g
  2. BioWellnessXBudget THCa Flower Without the Premium Price – Choose Your Type: Sativa, Step 2: Select Your Strain: Premium | Trop Cherry (Sativa), Step 3: Pick Your Size: – 7g$40.00$5.71/g
How this comparison was built

2 flower listings · 7g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.