Skip to main content
Fern Valley Farms

Strawberry Tangie Candy — THCA Flower (Outdoor)

FlowerHybridStrawberry

$24.00listed

$24.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Strawberry
$5.25/g median across 9 listings at 5 stores, middle half $3.28–$7.43/g
Share on X

Opens Fern Valley Farms in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
7 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Outdoor · from the listing title
Growing system
Living soil · from the description, low confidence

Strawberry at other stores

$2.50–$14.29 per gramEvery Strawberry listing
  1. BaysmokesGreenhouse THCa Flower – 28g – Strawberry Express$69.99$2.50/g
  2. Holy City FarmsClearance – Strawberry Ripple – Type 3 – Clearance, Size: 8 gr$19.98$2.50/g
  3. Super Greens HempTHCa Snow Caps – 3.5 G – Strawberry Popsicle$50.00$14.29/g
How this comparison was built

3 flower listings · 3.5g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.