Skip to main content
Carolina Hemp Cafe

Gary Payton THCA Flower — Top Shelf — 1 oz

FlowerHybridGary Payton

$9.29per gram

$260.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Gary Payton
$7.30/g median across 15 listings at 7 stores, middle half $5.93–$9.99/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated
Cultivation
Indoor · from vendor data
Tier, as listed
Premium · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Gary Payton at other stores

$2.14–$7.86 per gramEvery Gary Payton listing
  1. Smoke KindKIND - Gary Payton - Minis - 28 Grams - Hybrid – 1 oz$60.00$2.14/g
  2. Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Gary Payton$159.99$5.71/g
  3. Black Tie CBDGARY PAYTON (INDOOR) THCA Flower – 1 oz$174.99$6.17/g
  4. Mr Hemp FlowerGary Payton THCa Flower (Hybrid) – 14g$110.00$7.86/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.